“Evden eve nakliyat” konusunda Kocaeli’nin en güvenilir firmalarının başında gelen Akçelik Nakliyat sizlere bir telefon kadar yakın.

Bin bir zahmetle aldığınız taşınma esnasında hasar görmesini istemiyorsanız hiç düşünmeden Akçelik Nakliyat’ı arayabilirsiniz.

Siz elinizi bir şeye sürmeden keyfinize bakıp gönül rahatlığıyla beklerken Akçelik Nakliyat eşyalarınızı önce demonte eder, sonra sarıp paketler. Kaçıncı katta olursanız olun asansör aracığıyla indirip kamyonlarına yükler ve verilen adrese götürerek tekrar asansörle istenilen kata çıkartıp sizin göstereceğiniz yere montajını yapar.

Belki de maddi değerinden çok hatıralarınızla dolu manevi değeri olan eşyalarınız herhangi bir hasara karşılık Akçelik Nakliyat güvencesiyle sigortalı bir şekilde nakledilir.

Sizler de evinizdeki eşyalarınıza çok değer veriyorsanız doğru adrestesiniz çünkü; firmamız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını son derece titizlikle evden eve taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Şakir Akçelik yönetimindeki Akçelik Nakliyat, 0532 170 77 31 ve 0531 631 24 09 nolu telefonları ile gerek şehir içi, gerekse şehirlerarası her türlü evden nakliyat konusunda Kocaelili hemşehrilerinin hizmetindedir.

Amacımız hemşehrilerimize insan odaklı hizmet sunmaktır.

Firmamız personeli taşıdığımız eşyaya kendi eşyamız kadar, hatta kendi eşyamızdan fazla değer vermekteyiz.

Misyonumuz; Müşterilerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda ve hey yüksek standart kalitede nakliye hizmeti yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında cevap vermektir.

Vizyonumuz; Beklentilerin üzerinde hizmet vererek ve uygun fiyata kaliteli taşımacılık hizmeti sağlayarak firmamızı seviyesini yükseltme ve müşteri odaklı büyüyen “Lider Nakliyat Firması” konumuna erişmek.